Minulú nedeľu k nám do Námestova opäť po roku našiel cestu vianočný kamión . Detská radosť, veľká zima tiež a my s Ľubkou Branickou ( Rodinné centrum Drobček ) sme si prišli prevziať symbolické šeky, ktoré venovala Coca-Cola na občianske projekty v našom meste. Ako si iste pamätáte, minulý rok práve tento dar odštartoval našu pomoc rodinám mimo Námestova. Teraz nám peniaze pomôžu v začatej pomoci pokračovať a RC Drobček hlavne zaplatiť energie po tohtoročnej zime. Nakoniec sa patrí poďakovať nášmu mestu za podporu a Coca-Cole za darovaný výťažok. Že opäť raz díky!

Minulý týždeň sme vyvinuli trocha papierového úsila ( so zaťatými zubami 🙂 a zaradilii sme sa do davu neziskových organizácií, ktoré sa budú v marci 2012 uchádzať o 2% z daní. Dostali sme poradové číslo 7006 ! Ani som radšej nepátral, koľko ich je len v našom okrese. Veď už nejako bude.

V pondelok 19.12. by sa mal vo vianočnom čísle novín MY Oravské noviny objaviť článok, v ktorom som odpovedal na otázky týkajúce sa Námestovského anjela a charity všeobecne. Tak ak by vás to zaujímalo, kúpte si noviny alebo si tu môžte prečítať predbežne odsúhlasenú verziu. Ľudia vraj počas Vianoc radi veľa čítajú. 😉
Ja zatiaľ stíham čítať len predvianočné mailíky. Majte sa fajn a spoomaaaľuuuujmeeee sa !

Back to top