Pred vyše rokom som písal o stretnutí našich dievčat so štvrtáčkou Máriou z Klina a jej maminou. Odovzdali jej výťažok školského jarmoku, ktorým sa jej rozhodli pomôcť všetci žiaci školy. Spolu s našim príspevkom sa tieto peniaze stali základom pre zaplatenie rehabilitačného pobytu v Kováčovej, aby sa Mária (s diagnózou detská mozgová obrna) raz naozaj vedela postaviť na vlastné nohy.
Pred necelými dvoma mesiacmi sme sa u nich zastavili pre zmenu zase my dvaja s Palim, aby sme priviezli plynový sporák. Mamina chcela mať vlastný, nakoľko bývajú v dome spolu s bratmi a starými rodičmi, čo so sebou prináša rôzne problémy… a keďže tých problémov je trocha viac, od februára sme začali s pravidelnými príspevkami.
Minulý týždeň sa na Ranči u Edyho objavil štáb Modrého z neba a čo myslíte, kde asi tak bol natáčať 😉  Určite si celý príbeh rád pozriem spolu s Vami !

V stredu sme s Lenkou navštívili rodiny gymnazistov z Lesnej, Novoti a Zákamenného, ktorým už o pár dní pošleme časť peňazí, ktoré sa vyzbierali na charitatívnych koncertoch práve v ich škole. Chceli sme mať istotu, že peniaze skončia v tých správnych rukách a boli sme radi, že tipy zo študijného oddelenia trafili do čierneho.
Aby som nezabudol, vo februári nás 71 darcov podporilo sumou 1279 eur a v marci 1145 eur   Nech žije jar !!!

Back to top