Dnes sme mohli na účty všetkých štyroch rodín poslať rekordnú čiastku 118 eur ! V októbri sme dali dohromady 502 eur od 38 darcov ( zhodou okolností rovnako ako minulý mesiac ) a sme radi, že budúci mesiac budeme môcť pomáhať už piatej rodine. Ako som už skôr napísal, nechceme ísť cestou zvyšovania príspevkov ale radšej rozširovania okruhu rodín ktorým budeme pomáhať z najhoršieho.

Akurát zajtra sa stretneme kvôli tipu, ktorý som nedávno dostal. Stará mama sa stará o štyri školopovinné deti a ťahá domácnosť zo svojej skromnej výplaty. Matka už dávnejšie opustila rodinu a otec miesto pomoci ešte naťahuje ruku 🙁

Boli by sme radi, keby ste nám pri rozhodovaní pomohli aj svojimi postrehmi z okolia. Možno viete o ďaľšej rodine, alebo aj osamotenom človeku, ktorí rovnako potrebujú finančnú pomoc. Máme celý mesiac na prehodnotenie návrhov, aby sme pomáhali naozaj tam kde je to najviac potrebné. V tom sa asi najviac odlišuje Námestovský anjel od iných charitatívnych projektov. Tu nielen môžte prichádzať s vlastnými nápadmi a postrehmi. Tu sa to od Vás priamo žiada. Ďakujeme za pomoc.

Back to top