V letnom dovolenkovom mesiaci auguste si naši darcovia našťastie nedali voľno a spoločne sme zhromaždili 643 eur od 49 darcov, čo nám opäť dovolilo pokračovať v pravidelnej pomoci 4+2 rodinám v Námestove i blízkom okolí. Myslím, že práve teraz na začiatku školského roka sa peniaze budú rodičom zvlášť hodiť.

Mám ešte pár noviniek, ktoré vás možno budú zaujímať.

Začiatkom augusta sme dostali mail, v ktorom bol Námestovský anjel n.f. oslovený ako jeden z možných príjemcov pomoci z výťažku medzinárodného bazáru, ktorý sa koná každoročne v Luxemburgu. Je to naozaj prestížna akcia s účasťou politickej elity krajiny.

Výťažok z predaja gurmánskych špecialít a výrobkov jednotlivých štátov sa na základe doporučení zástupcov štátov venuje na charitatívne projekty vo všetkých zúčastnených krajinách. Máme to šťastie, že zástupkyňa pre Slovensko pochádza z Hruštína a hľadala projekt spojený s jej rodiskom. Po osobnom stretnutí s ňou som mal z toho naozaj dobrý pocit a tú trochu nevyhnutnej administratívy v angličtine určite podstúpim. A v roku 2013 sa uvidí 🙂

Tiež sme dostali možnosť prezentovať našu prácu vo firemnom časopise ZTS Strojárne. Už v marci sme takto oslovovali zamestnancov, avšak takmer bezvýsledne. Tak som tentokrát zvolil trochu iný prístup k „téme“. Myslím, že niekedy si veci treba povedať na rovinu a bez príkras. Príspevok si môžete prečítať tu.

A nakoniec zase z iného súdka. Oslovili nás s ponukou spolupráce tvorcovia nákupného portálu oravská zľava . Dohodli sme sa, že 1% z obratu bude poukázané na účet Námestovského anjela. Tak ak vás systém skupinového nakupovania v regióne Oravy zaujíma, kliknite si na www.oravskazlava.sk
No a môžem ísť pozerať futbal s Arménskom. Dúfam, že im to dnes nandáme

Back to top