Ako som minule avizoval, stále pokračujeme v hľadaní rodín, ktoré by si zaslúžili našu pozornosť a pomoc. A keďže sa v týchto veciach nezvykneme spoliehať na náhody, absolvujeme aj tento týždeň 2 návštevy, po ktorých by sme spolu s vami vybrali 2 nové rodiny.
Minulý mesiac som absolvoval 3 stretnutia, ktorých cieľom bolo predstaviť našu spoločnú prácu a nadchnúť ďaľších ľudí pre takúto formu vzájomnej pomoci v Hruštíne, Vavrečke ba aj na Liptove. Stále som presvedčený, že je to tá najkratšia a najpriehľadnejšia cesta k vzájomnej pomoci. Šanca na prerod sna v realitu je však priamo úmerná odhodlaniu začínajúcich. Lebo zapáliť iných dokáže len ten, kto sám horí. Nám neostáva iné, len im držať palce a občas fúknuť do plameňa.

Minulý mesiac sme spolu vyzbierali 951 eur od 62 darcov, čo nám umožnilo pokračovať v pomoci našim 4+6 rodinám a tiež podporiť sumou 250 eur rodinu z Rabče. Tá v najbližších týždňoch absolvuje so svojim synom postihnutým mozgovou obrnou operáciu nôh. Čiastku 3000 eur si rodina snaží zadovážiť pomocou sponzorov, ku ktorým sa radi pripájame. O to viac, že minulý mesiac nám ďaľší štedrý darca venoval čiastku 1000 eur. Znova a znova sa presviedčame o tom, že našim najväčším kapitálom je dôvera ktorú nám spolu s peniazmi odovzdávate. Núti nás to zamýšľať sa nad tým čo robíme a ako to robiť ešte lepšie.
Všetkým darcom úprimne ďakujeme.

Back to top