Cez víkend sme absolvovali tradičné predvianočné návštevy v našich rodinách a „mapovali sme“ predvianočnú situáciu. Teda okrem praktických vecí ( napr.či netreba doviezť drevo ) sme tak trochu vyzvedali čo by deti najradšej uvideli pod stromčekom. Lebo minimálny rodinný rozpočet má s týmto rébusom tradične veľké problémy. No a čo sme zistili ?

 

  • 9 ročného Janka by potešilo autíčko na ovládanie
  • 12 ročného Martina by potešil nový ruksak do školy a jeho 10 ročná sestra Táňa rada číta, tak teda pekné knižky
  • 10 ročný Paľko sníva o takom maličkom drone na ovládanie (možno o tom vašom, ktorý vám vždy vonku odfúkne vietor a preto ste ho odložili niekam na policu) ale potešila by ho aj zachovalá lyžiarska výstroj ( Paľko je vysoký 152 cm a nohu má cca 38 ).
  • 8 ročnú Aničku by potešila bábikazimné topánky ( číslo 35 ) a pre brata tiež zimné boty číslo 37
  • Najmenšia 3 ročná Janka už presedláva z kolobežky na susedov bicykel, tak by ju veľmi potešil taký maličký vlastný
  • Pre sestry Vierku, Zuzku a Majku zháňame zimné oblečenie na guľovačku, lyžovačku (najlepšie s trakmi), teda do snehu čo hneď tak rýchlo nenamokne. Veľkosť tak na výšku 140-150 cm a možno aj viac, lebo sú trochu širšie v páse 😊
  • no a siedmakovi Robovi minulý týždeň „odišiel“ školský notebook, tak ak by niekto mal jeden málo využívaný … veľmi by pomohol !

 

Tak ak ste si práve povedali, že niečo také ( a veľmi pekne zachovalé ) máte navyše, alebo proste chcete urobiť radosť iným a aj sebe, tak mailujte na jaro@namestovskyanjel.sk alebo mi volajte na 0905 798 650 a spolu to vyskladáme, dokúpime, odnesieme. Poslednú roznáškovú návštevu mám naplánovanú na piatok 23.12.

Čo sa nám podarí zohnať, to odovzdáme, no a ten zbytok … Ježiško je to na Tebe !

Jaro

Back to top