Aj keď trochu oneskorene, predsa len napíšem pár riadkov, ako sa nám pred týždňom podarilo splniť našu „Ježiškovskú misiu“.

V utorok 20.12. som cez maily a stránku zverejnil vianočnú výzvu so zoznamom vianočných darčekov a behom dvoch dní sme mali cca 90% z nich už pripravených na odvoz. Ako prvý sa našiel skoro nový bicykel, vzápätí prišiel ruksak s knihami a dvoma pármi novučkých tenisiek, taška so zimnými vetrovkami a topánkami, potom bábika s autom, notebook … a nakoniec takmer kompletná lyžiarska výstroj.

A neostalo len pri darčekoch. V priebehu cca dvoch dní nám dorazilo na účet spolu okolo 2000 eur, z ktorých sme vedeli poslať vianočné príspevky aj rodinám, ktorým sa v prvom kole pri predvianočných návštevách neušlo . A teda vianočné príspevky dostali tentoraz úplne všetky naše rodiny !

Priznám sa, že tento rok som pre zhon v práci „vianočnú duchovnú prípravu“ naozaj vynechal. Až naša tradičná „pomoc Ježiškovi“ vo mne zažala to predvianočné svetlo a ja som si rozvoz darčekov naplno vychutnal. Verím že aj Vás všetkých ktorí ste sa nám pomohli, ten pocit rovnako zahrial na duši !

Všetkým ďakuje a veľa radosti v novom roku 2023 želá Jaro

Back to top